zemin

KURUMSAL

kurumsal

MİSYON

 

Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen bir uygulamanın, dünya standartlarında olduğunu kanıtlamak, gelişin Türkiye ekonomisine katkı sunmak, ve bizim ile birlikte hareket eden iş ortaklarımıza kazandırmak.

kurumsal

VİZYON

Ülkemizde milyonlarca cep telefonu olduğunu biliyoruz.Gelişen bu sektöre kayıtsız kalmayıp, insanların her gün 4 saatini ayırmış olduğu cep telefonundan kazanç elde etmesini sağlayarak, gelecekte adından söz ettiren ve reklam piyasasında yer alarak, Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olmak.

kurumsal

HEDEFLERİMİZ

 

ADMANAGER uygulamamız 5 Kasım 2017 tarihinde start verilmesine karşın bugün Türkiye’nin tüm illerinde ortalama 70.000 civarında aktif bir kullanıcı kitlesine sahip gün geçtikçe büyüyen geleceğin dev bir organizasyondur.

Hedefimiz, 2018 yılı sonuna kadar, 1 milyon izleyici kitlesine ulaşmak ve uzun vadede milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir yapı haline gelmektir.

İzle Kazan, Harca Kazan, Hep Kazan, sloganı ile piyasaya giren ADMANAGER, Türkiye’deki milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştırmaya geliyor. Bu amaçla, bizimle birlikte hareket eden, milyonlarca kişiye maddi ve manevi katkılar sunarak ve bu işten en az yüz bin kişiye istihdam sağlamaktır hedefimiz.