zemin

SIKÇA SORULAN SORULAR

Admanager Android ve İos uygulama platformlarından kolayca indirebileceğiniz, yaklaşık 1 dakika içinde saçma sapan gereksiz bilgiler almadan kayıt olabileceğiniz, buradan yaptığınız her işlemden para kazanabileceğiniz muhteşem bir uygulamadır.

Öncelikle Admanager tr’de anlatığımız kazançların en iyi kazandıracak yöntemi ekip kurmak, ve ekip kuran arkadaşlarada ekip kurdurmak.Hem onların ekiplerinden kazanmalarını sağlarken hemde biz kazanacaksınız!

Uygulamayı indirip hesabınıza girdiginizde menüde referans linki paylaş bölümü göreceksiniz.

 

1.Referans linki paylaş butonuna tıklayınız

 

2.Telefonunuzda bunu hangi kanaldan paylaşmak istediğiniz çıkacak (yani mesajla, whatsapp, messenger vs. vs. hangisini tercih edeceğinizi soracak) siz burada seçiminizi yaptıktan sonra hangi arkadaşınıza veya gruba atmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz otomatik referans linkiniz bu kişiye ya da gruba gönderiliyor.

 

3.Kişi, gönderdiğiniz bu linkten uygulamayı indirdikten sonra “sizin organizasyonum” bölümünüzde çıkacaktır.

 

Bu adımları sizin ekibinizdeki her kişide arkadaşlarına yaptığı taktikde sizin gibi (yukarıdaki adımlarla) ekip kurabilecek ve siz burada oluşturulan her kişiden gerek reklam, gerek anket gerek reklam videosu izlediğinde sizde kazanç sağlayacaksınız.Bu, biraz emekten sonra mükemmel bir kazanç yolu değil mi?