zemin

TÜM HİZMETLER

Değerli Admanager Kullanıcısı,

Tebrikler !

Admanager uygulaması sayesinde,  işyeri açmadan onlarca büyük firmanın bayiliğine sahip oldunuz.

Üstelik bu satışları yaparken de hiçbir sınır olmaksızın Türkiye’nin her yerinde bu bayilerin, markaların ürün veya hizmetininin satışını yaparak kazanç elde edebilirsiniz.Ayrıca evrakla uğraşmanıza gerek olmadan.

Admanager menü kısmında bulunan TÜM HİZMETLER sekmesi altında bulanan firmanın ürün satışını yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Size veya çevrenizde bulunan dostlarınıza, komşularınıza, arkadaşlarınıza vs uygun olduğunu düşündüğünüz kampanya veya paketi admanager üzerinden talep oluşturarak, satın alabilir veya satabilirsiniz. Böylece hem kampanyadan faydalanabilir hem de kazanç elde edersiniz.

Tek yapmanız gereken, çevrenizde bu bayiliklerin ürünlerini satın almak isteyen kişilere ulaşmak.

1. AŞAMA

Çevrenizde bu ürünü satın almak isteyen kişilere ulaşmak ve sizin ihtiyacınız olan hizmete karar vermek.

Öncelikle yapmanız gereken, öncelikle programınıza girerek sol üst köşede bulunan menü bölümüne giriniz.

1.jpg (19 KB)

 Açılan menü kutucuğundan TÜM HİZMETLER bölümünü tıklayınız.

2.jpg (35 KB)

 Karşınıza çıkacak menüden istemiş olduğunuz ürününü üzerini tıklayınız ve TALEP OLUŞTUR butonuna basınız.

3.jpg (33 KB)

2. AŞAMA

Admanager sisteminizden Tüm hizmetlerimiz bölümünden girerek,  müşterinizin iletişim bilgilerini, müşterinizin istemiş olduğu ürün kısmına kayıt yapmak.

3. AŞAMA

Kaydını girmiş olduğunuz müşterinize sms ile giden kodu sizde açılan kutucuğa giriş yapınız. Kendi adınıza sipariş girerseniz, telefonunuza sms kodu gelmeyecektir.

4.jpg (23 KB)

4. AŞAMA 

İlgili markanın müşteri hizmetleri kaydını yaptığınız kişi ile en kısa sürede iletişime geçer ve satışı yaptığınız ürün hakkında detaylı bilgi verir ve gerekli işlemleri yapar.

5. AŞAMA

Kurulum ekibi müşterinizin istemiş olduğu hizmetin kurulumunu yapar. Evrak, sözleşme gibi işlemlerin hepsini sonlandırır. Ve bu satıştan kazandığınız akçeler hesabınıza yansıtılır.

Müşterilerinizin satışlarının hangi aşamada olduğunu yine Tüm hizmetler kısmında başvuru geçmişinden takip edebilirsiniz.

5.jpg (26 KB)

 

Yine ekranda dağıtılacak tutarı iş bitiminde kazanacağınız gibi, ekibinizin yapmış olduğu satışlardan da, 5 derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Bayilerimiz sadece potansiyel müşterisinin bilgilerinin girişini yapar. Geri kalan bütün işlemler ilgili marka tarafımızdan sonlandırılır. Sizlerde giriş yaptığınız işler üzerinden hak ediş kazanırsınız.

 

UYARI:

  • Prim ödemesi, satışın gerçekleşmesinden sonra hesabınıza aktarılır ve 15 günlük yasal iade sürecinin bitmesi müteakip, kullanılabilir tutara düşer.
  • Prim ödemesi her satış için tek seferliktir.
  • Sadece isim göndermek bizi, Admanager kullanıcısına karşı sorumlu tutmaz. Ödemesi onaylanmayan primler ödenmez.
  • Ürün detayı için yönlendirildiğiniz sayfa üzerinden ürün siparişi vermeniz durumunda, kazanç elde edemezsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfadan istemiş olduğunuz kampanya veya paketi inceledikten sonra mutlaka Admanager üzerinden kayıp yapınız.

 

ÖNEMLİ UYARI:

SATIŞ YAPILACAK KİŞİNİN BİLGİSİ OLMADAN VEYA AMAÇ DIŞI KULLANIMLARDA KİŞİNİN TÜM ABONELİK HİZMETLERİ KAPATILACAKTIR VE KİŞİ BİR DAHA BU YETKİLERDEN FAYDALANAMAYACAKTIR.