zemin

Türkiye'nin en büyük dijital reklam platformu açıldı.

ADMANAGER Uygulaması TEKNOONE TEKNOLOJİ AŞ tarafından geliştirilen Türkiye’de firmalara reklam, tanıtım ve anket alanında yepyeni bir soluk getirmeyi hedeflediği son derece kullanışlı ara yüzü ile muhteşem bir uygulamadır.

Teknoloji geliştikçe kitle iletişim araçlarının geliştiği, değiştiği bilinen bir gerçektir. Firmaların gereksinimlerine göre değişen reklam dünyası şu günlerde şimdilik Türkiye’de daha sonrada tüm dünyada çığır açacak yepyeni bir uygulama olan Admanager ile tanıştı.

Kelime olarak reklam yönetimi anlamına gelen Admanager, sizlere tamamıyla kontrolün sizde olduğu bir reklam yapısı sunmaktadır.

Artık, firma, ürün, hizmet tanıtımlarınızı, anketlerinizi istediğiniz zaman, dilediğiniz kişilere, dilediğiniz bütçe ile kolayca ulaştırabileceksiniz.

2016 verilerine göre, Türkiye’de 76 milyon telefon kullanıcısı ve 50 milyonu aşkın akıllı cep telefonu mevcuttur. Yine Türkiye’de günlük cep telefonu kullanım süresinin 4 saat olduğu, gün içerisinde 4 milyar kez cep telefonlarına bakıldığı ve kişi başı bu sürenin 15 dakika gibi kısa bir süreye denk geldiğini düşündüğünüz zaman, bu sektörün ne kadar muazzam bir potansiyele sahip olduğunu ve bu sektör kullanıcılarına ulaşmanız durumunda ne kadar büyük bir kitleye seslenmiş olacağınızı görmüş olacaksınız.

Gelişen dünyadaki bu sektörün büyüklüğünü gören Teknoone Aş, firmalarımızın gelişimlerine katkı sunmak amacıyla tanıtım alanında yepyeni bir tanıtım, reklam ve anket sektörünün kapılarını açmış ve kullanışlı, kolay, sade ve anlaşılabilir ara yüzü ile Admanager yapısını Türkiye’nin hizmetine sunmuştur.

ADMANAGER NEDİR?

Admanager; firmaların doğru müşteri kitlesine, en hızlı ve en etkili bir şekilde ulaşmanın yoludur. Çünkü Admanager uygulaması ile firmalar, diledikleri bütçe ile ister yerel, ister bölgesel veya ulusal müşterilere ulaşma şansına sahiptirler.

Dilerlerse bu müşterilere tanıtımlarını, reklamlarını, kampanyalarını duyurabilir veya dilerlerse bu müşterilere anket yaparak anket sonuçlarına göre çalışmalarını yönlendirebilirler. Yine dilerlerse bu tanıtımlarını ister görsel, ister video veya anket şeklinde yapma şansına da sahiptirler.

Admanager Reklam Platformu, firmalara vermiş olduğumuz panel sayesinde, firmalar reklam veya anket vermek istedikleri bölgeyi kendileri belirleyebildikleri gibi, yine hangi müşteri kitlesine ulaşmak istediklerine, kaç kişiye ulaşmak istediklerine kendileri karar vermektedirler.

Admanager tüm bu yapıları hizmetinize sunan günün şartlarına göre en doğru kitleye en hızlı şekilde ulaşan ve en çok verim alınan telefon uygulamasıdır.

 HEDEFİMİZ:

ADMANAGER uygulamamız 5 Kasım 2017 tarihinde start verilmesine karşın bugün Türkiye’nin tüm illerinde ortalama 73.000 civarında aktif bir kullanıcı kitlesine sahip gün geçtikçe büyüyen geleceğin dev bir organizasyondur.

Hedefimiz, 2018 yılı sonuna kadar, 1 milyon izleyici kitlesine ulaşmak ve uzun vadede milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı bir yapı haline gelmektir.

İzle Kazan, Harca Kazan, Hep Kazan, sloganı ile piyasaya giren ADMANAGER, Türkiye’deki milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştırmaya geliyor. Bu amaçla, bizimle birlikte hareket eden, milyonlarca kişiye maddi ve manevi katkılar sunarak ve bu işten en az yüz bin kişiye istihdam sağlamaktır hedefimiz.

 

 ADMANAGER TİCARİ YAPISI:

Alışveriş, reklam ve e-ticareti hem daha eğlenceli, hem de daha kazançlı bir yapı ile müşterilerine sunan ADMANAGER, kazançlarının % 80’i gibi büyük bir rakamı müşteri ve disbritörleri ile paylaşmaktadır.

Android ve İOS uygulama marketlerinden Admanager uygulamamızı indiren herkes, Admanager’in müşterisi olmaktadır. Uygulamamızı aktif bir şekilde takip eden, binlerce müşterimize gün içerisinde görsel reklam, vidolu reklam ve anket göndermekte ve bu uygulama sayesinde izledikleri veya doldurdukları her anket için belirli miktar ödeme sağlamaktayız.

Gönderilen bu tanıtım veya anketler uygulamamız sayesinde müşterilerimizin cep telefonlarına düşmekte ve anlık izleyip, kazanç sağlayabilmektedirler.

Admanager uygulaması tamamıyla kazandır kazan mantığı ile gelişen ve müşterilerine kazandırmayı kendisine ilke edinen bir uygulamadır. Bu yüzdendir ki, almış olduğumuz her reklam tutarının   %80’i gibi bir kısmını müşterilerine ödeyen bir sistemdir.

Ayrıca Admanager müşterilerinin devamlılığı ve aktifliği için, 10 farklı kazanç yapısının yanı sıra, müşterilerimiz adına ülke içindeki yüzlerce firmadan almış olduğumuz indirimler ile aylık dağıtılan yüzlerce farklı ürün ile de müşterilerimize kazandırmaya devam ediyoruz.

 

ADMANAGERİN ÇALIŞMA YAPISI

REKLAM YAPISI HAKKINDA

Admanager binlerce kişiye ulaşmanın en kolay yoludur. Gerek reklam veren firmaya veya gerekse müşterilerimize vermiş olduğumuz paneller sayesinde müşterilerimiz anlık, ulusal, bölgesel veya yerel olarak reklam göndermek istediği alandaki aktif izleyici kitlemizi görebilmektedirler. Ve yine bu kitle içerisinde istemiş olduğu kriterdeki kişilere dilerse tanıtım, kampanya reklamını gönderir dilerse anket yapma şansına sahiptir.

Reklam veren müşteri, reklam vereceği kitleyi, reklam vereceği alanı ve reklam vereceği tutarı ile reklam gün ve tarihini kendisi belirler. Bu tanıtımlarını dilerse, broşür gibi tek sayfalık bir çalışma veya dilerse, 30 saniyelik videolar vasıtası ile veya anket olarak yapabilir.

ADMANAGER ANKET YAPISI HAKKINDA

Admanager anket yapısı firmalar açısından muazzam bir yapıya sahiptir. Firma dilerse ulusal, bölgesel veya yerel anket yapabildiği gibi, hangi bölgelerden anket yapacağına ve kaç kişi ile anket yapacağına yine kendisi karar verir.

RAPORLAMA:

Reklam veren müşterilerimiz vermiş oldukları reklamın veya anketin sonuçlarını kendilerine sistem üzerinden açtığımız panel üzerinden anlık olarak takip edebilir veya dilerlerse anket sonuçlarını görme şansına sahiptirler.

 AVANTAJLARIMIZ:

 • Almış olduğumuz reklam ücretlerinin % 80 gibi bir oranını müşterilerimize dağıtarak kişilerin reklam izlemelerini sağlamaktayız. Dolayısıyla müşterilerimize garantili reklam izleme taahhüttü vermekteyiz. 
 • Müşterilerimiz izledikleri reklamları onaylayarak bu reklamı izlediklerini belirttikleri için reklamlarımız onaylı reklam mantığındadır. 
 • Her kişi bir telefondan kayıt yapabilir, dolayısıyla müşterilerimizin fake olması söz konusu değildir. 
 • Aktif olmayan kullanıcılara reklam gitmemekte, sadece aktif olan izleyicilere reklam gönderimi yapılmaktadır. 
 • Firmanın vermiş olduğu reklam sadece tek gösterimlik olmayıp, reklam veren firmanın belirtmiş olduğu sayıya ulaşıncaya kadar reklamlar sistemlerimizde durmakta ve diğer müşterilerimiz tarafından defalarca görüntülenmektedir. 
 • Müşterilerimize izledikleri her bir reklamı sosyal medya platformlarından paylaşmaları durumunda puan verilmekte, daha sonra bu puanlar hediye olarak kendilerine gönderilmektedir. Dolayısıyla reklam izleyen müşteri kitlemizin en az % 50’si izlemiş olduğu reklamları sosyal medya platformlarından paylaşmaktadır. Buda reklam veren firma açısından ikinci bir reklam olmaktadır. 
 • Reklam veren firmalara vermiş olduğumuz paneller sayesinde, hangi reklamlarının ne kadar izlendiğini inceleyebildikleri gibi, anket sonuçlarını da anlık görebilmektedirler. 
 • Admanager uygulamamız sayesinde firmalar ulusal, bölgesel veya yerel olarak reklam verebilmektedirler. Bunun için farklı iletişim araçlarına gerek kalmamaktadır. 
 • Reklam veren firmaların ürünleri, markaları veya hizmetleri, müşterilerimize kazanç sağladığı için, bu firmalara sempati artmakta ve sahiplenme oluşmaktadır. Dolayısıyla alışverişlerde bu firmalara ciddi bir geri dönüş olmaktadır. 
 • Reklam veren firmalar bölge, cinsiyet, yaş vs. guruplarını seçerek en doğru kitleye ulaşmakta ve dolayısıyla doğru ve boşa gitmeyen bir reklam yapmış olmaktadırlar. 
 • Diğer tüm kitle iletişim araçlarının aksine kişiler bu sistemden reklam gelmesini beklemekte, izledikleri reklamı bilinçli izlemekte ve dolayısıyla bilinçli bir reklam izleme kitlesi oluşmaktadır.

 

 PROGRAMIN KURULUM ŞEKLİ

Android marketten: Admanager

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ad.admanager&hl=tr

İOS Marketten : Admanager+

https://itunes.apple.com/tr/app/admanager/id1317216589?l=tr&mt=8

Olarak programımızı indirip, inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Başlangıç olarak kişinin,

Adı soyadı, Cep telefonu, Doğum Tarihi, İl İlçe bilgilerini almaktayız.

Daha sonra, profil bilgilerinden istemiş olduğumuz bilgiyi belirli bir puan vererek alma şansına sahip oluyoruz. Ve alınan bilgi sayfamızda kriterler kısmına düşmektedir.

Ve kişiler istemiş olduğu kriteri buradan seçerek anket yapma veya tanıtım yapma şansına sahip olmaktadırlar.

 

 ADMANAGERİN SAHA GÜCÜ

 Admanageri yıllarca sahada bulunmanın gücünü kullanarak, anlık binlerce kişiye aynı anda ulaşabilme gücüne sahiptir. Tüm Türkiye’de onlarca kullanıcısı ile piyasada her geçen gün büyük bir güç haline gelmektedir.

 GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIN.

Piyasadaki güvenilir markanızın farkındayız. Piyasaya yeni girmemize rağmen günlük ortalama 900 kişilik bir indirme gücüne sahip admanager, 120 günde 73.000 aktif üyeyi, 1 yıl içinde 1 milyon kişiye çıkarma heyecanı içerisindeyiz. Bu anlamda birlikte çok ciddi işler yapabileceğimize olan inancımız tamdır.