zemin

HAKKIMIZDA

TEKNOONE TEKNOLOJİ AŞ.

Teknoone Teknoloji Aş. 3 yıllık ticari bir geçmişinin ardından, Admanager uygulaması ile piyasaya giren, resmi anlamda tüm yükümlülüklerini yerine getiren, yasal, ticari kurallara uymayı kendisine ilke edinmiş ve kendisi ile çalışan tüm kesimlere kazandırmayı kendisine hedef olarak seçmiş ticari bir yapıdır.

 

NEDEN ADMANAGER?

2016 verilerine göre, Türkiye’de 76 milyon telefon kullanıcısı ve 50 milyonu aşkın akıllı cep telefonu mevcuttur. Yine Türkiye’de günlük cep telefonu kullanım süresinin 4 saat olduğu, gün içerisinde 4 milyar kez cep telefonlarına bakıldığı ve kişi başı bu sürenin 15 dakika gibi kısa bir süreye denk geldiğini düşündüğünüz zaman, bu sektörün ne kadar muazzam bir potansiyele sahip olduğunu ve bu sektör kullanıcılarına ulaşmanız durumunda ne kadar büyük bir kitleye seslenmiş olacağınızı gören Teknoone Aş, Admanager uygulamasını geliştirerek halkımızın hizmetine sunmuştur.

 

ADMANAGER NEDİR?

ADMANAGER Uygulaması TEKNOONE TEKNOLOJİ AŞ tarafından geliştirilen kullanıcılarına, alışveriş, reklam ve e-ticareti hem daha eğlenceli, hem de daha kazançlı bir yapı ile sunan, kazançlarının % 80’i gibi büyük bir rakamı müşteri ve disbritörleri ile paylaşan bir son derece kullanışlı ara yüzü ile muhteşem bir uygulamadır.

 

ADMANAGER TİCARİ YAPISI:

REKLAM YAPISI HAKKINDA

Kelime olarak reklam yönetimi anlamına gelen Admanager, sizlere tamamıyla kontrolün sizde olduğu bir reklam yapısı sunmaktadır. Admanager binlerce kişiye ulaşmanın en kolay yoludur. Gerek reklam veren firmaya veya gerekse müşterilerimize vermiş olduğumuz paneller sayesinde müşterilerimiz anlık, ulusal, bölgesel veya yerel olarak reklam göndermek istediği alandaki aktif izleyici kitlemizi görebilmektedirler. Ve yine bu kitle içerisinde istemiş olduğu kriterdeki kişilere dilerse tanıtım, kampanya reklamını gönderir dilerse anket yapma şansına sahiptir.

 

ADMANAGER ANKET YAPISI HAKKINDA

Admanager anket yapısı firmalar açısından muazzam bir yapıya sahiptir. Firma dilerse ulusal, bölgesel veya yerel anket yapabildiği gibi, hangi bölgelerden anket yapacağına ve kaç kişi ile anket yapacağına yine kendisi karar verir.

RAPORLAMA:

Reklam veren müşterilerimiz vermiş oldukları reklamın veya anketin sonuçlarını kendilerine sistem üzerinden açtığımız panel üzerinden anlık olarak takip edebilir veya dilerlerse anket sonuçlarını görme şansına sahiptirler.

 

E-TİCARET YAPISI HAKKINDA

Admanager yapısı içerisinde bulunan E-ticaret sayfası müşterilerinin kazançlarına kazanç katıyor. Admanager E-ticaret sayfası içerisinde bulunan ürünlerden kazandığı kar marjının %75 gibi bir bölümünü yine sayfa üzerinden alışveriş yapan kişilere yansıtaktadır.

Son derece kolay, basit ve anlaşılır şekilde hazırlanan e-ticaret yapısında sanal pos ile ödeme olduğu gibi, yine admanager müşterileri buradan kazanmış oldukları akçelerini harcama şansına da sahip olmaktadırlar.

 

ADMANAGER KOBİ

Admanager’in en önemli gelir kaynaklarından bir şühpesiz kobi kazancını oluşturmaktadır. Admanager müşterileri tarafından tavsiye edilerek sisteme dahil olan kobiler vasıtasıyla, müşteri sürekli bir pasif gelir elde edebilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden admanager kullanıcıları için indirim alınan kobilerden alışveriş yaptığınız zaman, hem indirimli alışveriş yapmış olursunuz, hemde kazanmış olduğunuz akçenizi, başka yerlerden de harcama şansına sahip olursunuz.

Kobilerimize müşteri kazandırırken, müşterilerimize de indirim sağlayarak ekonmik döngüye ciddi bir katkı sunmaktayız.

 

TÜM HİZMETLER

Admanager tüm hizmetler sekmesinden, Türkiye çapında bulunan onlarca büyük firmanın ürün veya hizmet satışını yapabilir ve bu satışlardan ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ürünü isteyen kişilere ulaşmak ve kişilerin iletişim bilgilerini ilgili ürün sekmesine yazarak talep oluşturmanız.

İlgili firma müşteri hizmetleri yetkilileri gerekli kişileri arayarak satışınızı yapar ve ödemenizi hesabınıza yansıtırlar.